ODLUKE OV, OPĆINA, VIJEĆE

GODIŠNJI PLAN RADA OPĆINE DOBOJ JUG

GODIŠNJI PLAN RADA OPĆINE DOBOJ JUG

ZA PERIOD 1. 1. 2023. – 31. 12. 2023.

Uvod

 

1) Uvod (opće napomene o godišnjem planu rada) (najviše ½ stranice);

Godišnji plan rada Općine Doboj Jug (u daljem tekstu: Općina) za 2023. godinu predstavlja provedbeni dokument na osnovu kojeg se implementira glavni program koji glasi: Kreiranje dinamične poduzetničke zajednice i mjesta ugodnog života. Glavni program zasnovan je na zakonskim nadležnostima i strateškim dokumentima, te akcionim planovima koje provodi Općina. Aktivnosti navedene u ovome programu imaju za cilj kreiranje dinamične poduzetničke zajednice kroz izgradnju poslovnih zona i privlačenje novih investicija, te kreiranje mjesta ugodnog života kroz unapređenje komunalne i društvene infrastrukture, ali i zaštitu okoliša.

U prilogu možete pogledati Plan rada.

 

PREUZMITE DOKUMENAT

Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *