OPĆINA

OBAVIJEST: Konsultacije – Trogodišnji plan rada 2023.-2025.

U skladu sa Uredbom o trogodišnjem i jednogodišnjem planiranju rada, monitoringu i izvještavanju u FBiH, čl. 11, tačka 10. sa ciljem konsultacija pozivamo socio-ekonomske partnere (predstavnike javnih i privatnih ustanova i preduzeća, NVO sektor, općinske vijećnike i druge zainteresovane strane) da u roku od 10 dana od dana objavljivanja ove obavijesti na službenoj web stranici Općine, upute prijedloge, izmjene i/ili dopune na Trogodišnji plan rada Općine Doboj Jug 2023.-2025. koordinatorici Općinskog razvojnog tima putem e-mail adrese: umihana@dobojjug.ba ili pisanim putem na protokol Općine (Općina Doboj Jug, Trg 21. mart, br.1) uz naznaku:

„Za koordinatora ORT-a: Konsultacije/Trgodišnji plan 2023.-2025.“

U prilogu:

–          Trgodišnji plan rada Općine Doboj Jug 2023.-2025.

PREUZMITE DOKUMENAT 

Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *