OPĆINA

JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O VISOKOM OBRAZOVANJU

U skladu sa ZakljuČkom Skupštine ZeniČko-dobojskog kantona broj:01-02-4688/22 od 22.03.2022.godine i Planom Javne rasprave o Nacrtu Zakona o visokom obrazovanju broj:10-34-4688-1/22 od 24.03.2022.godine Ministarstva za obrazovanje, nauku, kulturu i sport

ZDK-a, Općina Doboj Jug

OBAVIJEŠTAVA

pojedinice, udruženja građana, političke subjekte te predstavnike svih zainteresovanih subjekata sa područja općine Doboj Jug da će se dana 01.04.2022.godine /petak/ u Sali Općinskog Vijeće općine Doboj Jug sa poĉetkom u 11:30 sati organizovati

JAVNA RASPRAVA

o NACRTU ZAKONA O VISOKOM OBRAZOVANJU

Javnu raspravu na predloženi Nacrt Zakona provesti će predstavnici Ministarstva za obrazovanje, nauku, kulturu i sport Zeničko-dobojskog kantona na čijoj službenoj web stranici može se izvršiti uvid u tekst istog Nacrta.

U prilogu možete pogledati tekst Javnog poziva.

 

PREUZMITE DOKUMENAT 

Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *