OPĆINA

UDRUŽENJE PARAPLEGIČARA I OBOLJELIH OD DJEČIJE PARALIZE DOBOJ JUG

 

ODRŽANE  17. KANTONALNE SPORTSKE IGRE PARAPLEGIČARA I OBOLJELIH OD DJEČIJE PARALIZE ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA

Zahvaljujući organizatoru Udruženju  paraplegičara i oboljelih od dječije paralize općine Zenica, na sportskom centru-stadionu „Kamberovića polje“ u Zenici u subotu 24.  jula  održane su 17. Kantonalne Sportske igre paraplegičara i oboljelih od dječije paralize.

Takmičenje je bilo u atletskim disciplinama: trke u kolicima (100,200), bacačkim disciplinama (koplje, kugla i disk) i pojedinačno takmičenje u šahu.

Na 17. sportskim igrama učestvovalo je oko 50 učesnika iz udruženja paraplegičara Zenice, Doboj Juga, Zavidovića i Žepča. Svoje učešće uzelo je 8 takmičara iz Udruženja paraplegičara iz Doboj Juga, koji su postigli zapažene pojedinačne rezultate. Nakon sportskog natjecanja druženje je nastavljeno uz zajednički ručak za sve učesnike.

Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *