OPĆINA

MEĐUOPĆINSKA SARADNJA

 

Općinski načelnik susjedne općine Usora, Zvonimir Anđelić boravio je u posjeti općini Doboj Jug.
U kabinetu Općinskog načelnika Mirnesa Tukića održan je radni sastanak na kome se raspravljalo o aktualnim temama za ove dvije zajednice, kao što je izgradnja Koridora Vc, zaštita od poplava ove dvije zajednice, zajedničko pravobranilaštvo/pravobraniteljstvo i još dosta tema u kojima ove dvije zajednice imaju zajednički interes ili sličnu problematiku sa kojom se susreću.
Općina Doboj Jug i Općina Usora njeguju dobrosusjedske odnose i sve probleme sa kojima se susreću, a u kojima se može zajednički nastupiti i doći do rješenja, rješavaju u dobrom duhu i uz zajednički dogovor.
Prvi je ovo sastanak nakon lokalnih izbora 2020. i potvrda je dobre prakse iz ranijeg perioda koja će se nastaviti na zadovoljstvo prije svega građana ove dvije lokalne zajednice.
Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *