OPĆINA

OBAVJEŠTENJE O UVIDU U PRIVREMENI BIRAČKI SPISAK

 

Obavještavaju se građani sa prebivalištem na području općine Doboj Jug, te izbjegla i raseljena lica sa boravištem na području ove općine da će u sklopu priprema za održavanje Lokalnih izbora u Bosni i Hercegovini (15.11.2020.) u periodu od 18.07. do 17.08.2020. godine moći izvršiti uvid u Privremeni birački spisak (PBS) za područje općine Doboj Jug na sljedećim lokacijama:

– Prostorije Mjesne zajednice Matuzići (objekat iza zgrade općine),

– Prostorije Mjesne zajednice Mravići (Dom kulture),

– Centar za birački spisak (zgrada Općine-Matični ured).

Izlaganje PBS-a vršit će se svakim radnim danom 08:00 sati do 16:00 sati.

 

PREUZMITE DOKUMENT 

Pogledaj sve novosti

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *